У суботу та неділю у Львові пройдуть Дні науки

logo


Сьогодні, 12 листопала, та у неділю, 13 листопада, у Львові пройдуть Дні науки. Заходи популяризації науки організувала Рада молодих вчених Національної академії наук (НАН) України та громадська організація «Unia Scientifica».

В рамках Днів науки 12-13 листопада 2016 року у шести містах України – Києві, Львові, Харкові, Житомирі, Каневі та Івано-Франківську проводять науково-популярні лекції, демонстрації, екскурсії та майстер-класи. Усі охочі мають можливість відвідати більше десяти наукових установ та музеїв НАН України, університетів та дізнатись й побачити багато цікавого з природничих наук, сучасної української мови та літератури, а також поспілкуватися зі спеціалістами у різних галузях знань.

У Львові можна відвідати Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького (вул. Пекарська, 52), біологічний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка (вул. Грушевського, 4) та Державний природознавчий музей НАН України (Театральна, 18).

Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького 12 листопада працюватиме для відвідувачів з 11:00 до 17:00. Тут розповідатимуть про роботу хірурга, перевірку харчових продуктів, зорові ілюзії та втому м’язів. З 12:00 до 16:00 в університеті щогодини читатимуть пізнавальні лекції. На біологічному факультеті Львівського національного університету з 12:00 до 15:00 розповідатимуть про методи дослідження комах. У Державному природознавчому музеї НАН України з 12:00 до 17:00 запрошують на лекції про молюсків у Львові, життя кажанів у місті та сортування сміття.

Детальніше з розкладом подій можна ознайомитися у програмі. Всі заходи у рамках Днів науки — безкоштовні.