Україна вперше відзначає День тренера. З нагоди свята на Львівщині запустили флешмоб

logo


image

Про це інформує Львівська облдержадміністрація, передає “Еспресо.Захід“. 

Сьогодні, 19 липня, в Україні відзначається професійне свято — День тренера. Його запроваджено у цьому році указом президента України Володимира Зеленського.

Саме 19 липня 1996 року Україна вперше взяла участь в Олімпійських іграх.

З нагоди цього свята управління молоді та спорту Львівської ОДА запустило флешмоб #подякуй_тренеру. Для того, аби долучитися до флешмобу потрібно:

Поділитися у соціальних мережах світлинами зі своїми наставниками
Розповісти про них у цьому ж дописі – про їх заслуги, про найпам‘ятніші настанови, про найяскравіші моменти з тренувань. Словом, все що вважаєте за потрібне.
Залишити хештеги #дякую_тренеру та #подякуй_тренеру та позначити управління молоді та спорту Львівської ОДА у дописі.

Найцікавіші історії опублікують на сторінці управління та у групі “Фізична культура та спорт Львівщини”.

“Професія тренера надзвичайно важлива. Без доброго наставника складно уявити успішного, реалізованого спортсмена. Сьогодні тренери отримають багато привітань від різних організацій спортивного профілю, однак очевидно, що найціннішими для них будуть слова вдячності від тих, кому присвятили левову частку свого життя – від вихованців. Тому під вказаним хештегом ми запрошуємо спортсменів Львівщини ділитись фотографіями та розповідями про своїх тренерів. Вони заслуговують на теплі слова”, – зазначив керівник управління молоді та спорту Львівщини Роман Хім‘як.