Виконком Львівської міськради дозволив ТРЦ Форум розширити площу на 5 300 м²

logo


МІСТО

Розширять площі кінотеатру та відпочинкових зон


Фото ілюстративне. Джерело: lviv.multi.eu

Сьогодні, 13 листопада, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради затвердили містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва на реконструкцію ПрАТ «Мульті Весте Україна З» за рахунок надбудови торгово-розважального центру «Форум Львів».

Як розповів у коментарі Galnet начальник управління архітектури та урбаністики Антон Коломєйцев, візуально будівля торгово-розважального центру суттєво не зміниться. 

«Первісний проєкт щодо будівництва Форуму передбачав дві черги будівництва, зокрема планувалося добудувати торгові зали і розширити площі останнього поверху центрального атріуму, який виходить на вулицю Джерельну», – пояснює Антон Коломєйцев.


Фото: виконком ЛМР


Фото: виконком ЛМР

Загалом площа торгово-розважального центру збільшиться на 5 300 м². Там планують розмістити кінозали з imax-технологіями. 

«По суті, ця надбудова буде в межах існуючих контурів. Візуально об’ємів, які добудовують, практично не буде видно. Зараз найвищий акцент задає вежа-домінанта Форуму, яку видно з вулиці Чорновола. Жодних вищих за неї об’єктів не буде. З погляду архітектурного образу, об’єкт буде таким як був, єдине, що кінотеатр отримає додатковий зал та додаткові площі, які додадуться у межах цього третього поверху», – додає Антон Коломєйцев.

Зараз висота центру сягає 28 метрів, в ЛМР кажуть, запланована надбудова не буде перевищувати цієї відмітки. 

До слова, під час засідання виконавчого комітету забудовника зобов’язали долучитися до розв’язання ймовірних інфраструктурних проблем, які можуть виникнути у майбутньому. 

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.