Водій-волонтер, який віз тіло загиблого бійця на Львівщину, помер у дорозі

logo


Сьогодні, 10 листопада,  на Львівщині мали проводжати в останню путь загиблого на фронті бійця, сержанта 24 ОМБр Віталія Павлиська. Утім прощання довелося відкласти через трагедію, яка трапилася вже під час перевезення тіла воїна  в Яворівський район – у дорозі раптово помер водій-волонтер, який транспортував «Вантаж 200».

Про це пише сайт «Вголос». Також інформацію підтвердили і журналістам телеканалу NTA, які побували в Яворові.

Водій Геннадій Писаренко був волонтером гуманітарного проєкту Управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ «Евакуація 200» , який займається перевезенням загиблих бійців.

Надзвичайна подія трапилась учора, 9 листопада, близько 21:10 поблизу міста Пирятин Полтавської області. Геннадію Писаренку раптово стало погано. Він зупинив авто на одній із АЗС. Коли вийшов на вулицю із автівки, то знепритомнів і помер.

За попередньою інформацією, причиною смерті волонтера стала гостра серцева недостатність.

Нагадаємо, що 7 листопада під час  виконання бойових завдань на фронті загинув уродженець Яворова – головний сержант 24 ОМБр імені Короля Данила Віталій Павлисько. У військовослужбовця залишились дружина, син, донька, мати, та батько.

Учора «Вантаж 200» вирушив у дорогу до Яворова, де сьогодні в обід мало відбутися прощання з воїном. За попередньою інформацією від Яворівської РДА, тіло Віталія Павлиська  привезуть на Львівщину сьогодні, 10 листопада, близько 15:00. О 20:00 год відбудеться парастас у рідному домі Віталія (м. Яворів, вул. Дорошенка, 3). Чин похорону запланований на  11 листопада 2021 року об 11:00.

 

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

1

Злість

1

Обіймашки

0

Шооо?

0