З’явились перші карди рятувальної операції на місці аварії Ан-12

logo


На відео видно, як рятувальники працювали над звільненням постраждалих.

Підрозділ управління Державної служби надзвичайних ситуацій опублікував відео перших хвилин рятувальної операції на місці аварії вантажного літака Ан-12. Відео оприлюднила пресслужба ДСНС.

Читайте також:

Гончарук заявив, що аварію літака Ан-12 біля Львова вже розслідують

Зазначається, що о 6:50 оголосили збір аварійно-рятувальної команди. Коли літак знайшли, команда приступила до аварійно-рятувальних робіт. За допомогою гідравлічних інструментів розрізали фюзеляж літаку, визволено трьох осіб та передано медичним працівникам. Також виявлено тіла 5 загиблих.

На місці працювали 68 працівників рятувальної служби та 14 одиниць техніки. Від аеропорту залучено особовий склад та техніка аварійно-рятувальної команди – близько 45 осіб та 6 одиниць техніки.

Також були присутні правоохоронці та медики. На відео видно, як лікар зробила знеболюючий укол першому постраждалому, якого знайшли в уламках.

Більше про: Катастрофа Ан-12 під Львовом

Як відомо, це перша авіаційна подія такого масштабу у Львові з часів Скнилівської трагедії.

Відео

5 людей загинули внаслідок падіння літака Ан-12 неподалік летовища під Львовом

О 7 ранку з радарів зник вантажний літак, який мав приземлитися у львівському аеропорту. За декілька хвилин на зв’язок вийшов член екіпажу та повідомив, що літак здійснив аварійну посадку. Що з пілотами і командою, які перебували на борту, – дивіться далі.    

5 людей загинули внаслідок падіння літака Ан-12 неподалік летовища під Львовом