За два місяці у Львові за порушення карантину оштрафували одну адміністраторку кафе

logo


За березень-квітень цього року суди міста Львова винесли щонайменше 26 рішень щодо порушень карантинних обмежень барами, ресторанами, кафе і кав’ярнями. З них тільки один – штраф, чотири рази суд повернув справу на доопрацювання, в решті випадків провадження закривали через недостатню кількість доказів, складання протоколів не на тих людей або ж закінчення строків. 

До відповідальності за порушення карантину притягнули адміністраторку закладу «Impero». 9 січня цього року працівники кафе були без масок.

У матеріалах справи є письмове пояснення, в якому адміністраторка порушення визнала. 5 березня її оштрафували на 17 тисяч гривень.

У низці випадків суд закривав справи, не переконавшись, що порушники є суб’єктами господарювання. Наприклад, щодо офіціанта «Craft&Kumpel», бармена пабу «4 Friends», адміністратора ресторану «Grand Cafe Leopolis»,  адміністратора «На Мангал Stay House».

У випадку з рестораном «YOKI» протокол склали на директора закладу, 

На судове засідання 25 березня чоловік не з’явився, повідомивши, що хворіє на ковід і передав письмові заперечення. Суд не побачив доказів, що цей чоловік є суб’єктом господарювання чи власником ресторану. Крім того, в протоколі не зазначено свідків порушення карантину, не надано інших доказів.

У деяких випадках суди закривали провадження, бо не встигали розглянути протоколи у тримісячний строк. Це, наприклад, про кав’ярню Studio 78, ресторан «Де Люкс» і кафе «Пельмені».

Катерина Фомишина, для сайту Судовий репортер

Фото – dreamstime.com