За рік роботи у Superhumans Center Lviv протезували майже 650 пацієнтів

logo


Рік роботи Superhumans Center Lviv — це понад 500 пацієнтів, які отримали повну ультрасучасну послугу з протезування та реабілітації, 648 встановлених протезів, понад 100 проведених операцій з реконструкції обличчя та кінцівок.

Про рік роботи центру розповів міністр охорони здоров’я
Віктор Ляшко. 

За кожною цифрою — історія неймовірної суперлюдини. Деяким з них мав честь потиснути руку особисто під час Reunion випускників Superhumans з нагоди офіційного відкриття добудованого комплексу», – зазначив міністр.

За словами Ляшка, за цей рік вдалося запустити багато гарних  ініціатив. Зокрема, створення нової школи реконструктивної хірургії в Україні. На базі Центру зроблені десятки надскладних втручань за участі найкращих хірургів Франції в рамках програми міжнародного
медичного партнерства, започаткованої під патронатом Третього саміту перших леді та джентльменів Summit of First Ladies and Gentlemen за підтримки першої леді Олени Зеленської. 

Ляшко зазначає, що досвід Superhumans Lviv має бути масштабований, над чим і працюють у МОЗ. Так, нещодавно під час Міжнародної конференції з питань відновлення України #UkraineRecoveryConference2024 у Берліні була підписана угода з французькими партнерами Expertise France in
Ukraine, яка передбачає надання фінансової підтримки для відкриття нового центру. Цього разу — на базі Одеського національного медичного університету – ОНМедУ. 

На 4000 м кв розташується лабораторія протезування та відділення фізичної реабілітації, які запрацюють вже на початку 2025 року, а також центр психологічної підтримки та реінтеграції ветеранів. З вересня починається підготовка та тренінги мультидисциплінарної команди.

Окрім наближення послуги до більшої кількості українців, цей проєкт вирішить ще одну актуальну проблему — збільшення кількості фахівців, що працюють з мінно-вибуховими травмами. Співпраця з медуніверситетом дасть можливість створити чергову університетську лікарню та поєднати теоретичне навчання з практичною базою. Це спростить підготовку молодих фахівців, що працюватимуть в мультидисциплінарних командах реабілітаційних центрів.

«Експертиза наших медиків у сфері
надання послуг при травмах, отриманих внаслідок війни, має стати найкращою у світі, а наша система реабілітації — найсильнішою в Європі. Крок за кроком рухаємося в цьому напрямку», – зазначає Ляшко.