Зустріч мера Андрія Садового з протестувальниками. Онлайн

logo
154936_zustrich_mera_andrija_sadovogo_z_protestu.jpeg


У понеділок, 4 грудня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з людьми, що другий день блокують роботу його приймальні. Представники кількох десятків громадських організацій вдруге прийшли у міськраду з вимогою отримати пояснення від Андрія Садового щодо використання на Львівському безпековому форумі карти, де були позначені самопроголошені республіки «ДНР» та «ЛНР».

Кілька десятків протестувальників прийшли вранці 4 грудня у міську раду та заблокували приймальню мера. Вони вимагають зустрічі з Андрієм Садовим. Раніше, 1 грудня, вони уже блокували приймальню мера, однак не змогли зустрітись з мером Львова. Усі вони прийшли з наміром висловити своє обурення інцидентом, який трапився у четвер, 30 листопада, на Львівському безпековому форумі, де на мапі Східної Європи окуповані території Донбасу позначили як «People’s republics of Donetsk and Luhansk».

Нагадаємо, учасники Львівського безпекового форуму, серед яких зокрема впливові політики зі США та Європи, продемонстрували мапу під назвою «Військова присутність Росії в сірих зонах Європи». На мапі разом із самопроголошеними Придністров’ям, Нагірним Карабахом, Південною Осетією, Абхазією, анексованим Кримом були вказані окуповані Росією території України у Луганській та Донецькій областях. Дискусія, під час якої було продемонстровано цю мапу, була присвячена темі «Чи можна було відвернути війну в сучасній Європі?».

Раптово під час цієї дискусії на сцену вийшов голова ЛОДА Олег Синютка та почав висловлювати обурення таким позначенням ОРДЛО, назвавши форум елементом «гібридної війни» і «провокацією». Пізніше він звернувся о УСБУ у Львівській області з вимогою провести перевірку та встановити «винних» у такому інциденті. В УСБУ пообіцяли провести перевірку цього інциденту.


А поділитися?