Садовий втретє проситиме надзвичайний стан для Львова у нардепів

logo
101720_sadovij_vtrete_prositime_nadzvichajnij_st.jpeg


Сьогодні у Львові є 8500 тонн невивезеного сміття.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій було вирішено повторно звернутися до голови Львівської ОДА, Прем’єр-міністра України, секретаря ради Національної безпеки та оборони, депутатів Верховної Ради щодо оголошення території Львова зоною надзвичайної екологічної ситуації.

За словами голови міської комісії з питань ТЕБ і НС Ірини Маруняк, у Львові склалася критична ситуація із вивезенням сміття, адже станом на сьогодні загалом у місті є 8,5 тис тонн невивезеного сміття і його немає куди вивозити.

Зазначимо, 12 червня комісія також зверталася із проханням оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації до державної влади, однак як заявив міський голова Львова Андрій Садовий, він з цього часу від них не було ніякої реакції на це звернення.

Нагадаємо, 3 із 6 компаній-перевізників Львова станом на сьогодні більше не можуть вивозити відходи: “ДВ Екосвіт”, “CAT” і “Аве-Львів”. Минулого тижня директора фірми “Аве-Львів” Юрія Грибана звинуватили у розкраданні 600 тис грн з бюджету Львова за надані фіктивні послуги із вивозу сміття з міста.

А 16 червня Володимир Гройсман заявив що незадоволений бездіяльністю Андрій Садовий у вирішенні проблем із сміттям у Львові.

Також у червні минулого року Андрій Садовий скеровував до Президента і Парламенту звернення щодо визнання Львова та сіл Малехова й Грибович такою зоною. Однак Грибовицьке сміттєзвалище та прилеглі до нього села не визнали зоною надзвичайної екологічної ситуації.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...