Червоноградка Аліна Лістунова – чемпіонка серед молоді у стрибках у довжину

18-20 червня у Львові вперше в історії відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді.

Учениця Червоноградської ДЮСШ№1 Аліна Лістунова в запеклій боротьбі посіла 4 місце серед дорослих та стала чемпіонкою серед
молоді у стрибках у довжину з результатом 6 м 25 см.

Червоноградка Аліна ЛістуноваЧервоноградка Аліна Лістунова

Відтак легкоатлетка виборола право представляти збірну України серед молоді у матчевій зустрічі Польща-Чехія-Угорщина та Україна, яка відбудеться у Кракові.

Вітаємо Аліну Лістунову та її тренера Оксану Хомяк з черговими високими здобутками!

Голос Сокальщини на GoogleNews Читати далі

Friday June 28th, 2024

Львівщина вперше прийме Чемпіонат України з легкої атлетики

Wednesday June 26th, 2024

Легкоатлет з Львівщини Роман Павлик виборов ліцензію на Паралімпійські Ігри в Парижі

Tuesday June 25th, 2024

Збірна Львівщини посіла друге загальнокомандне місце на чемпіонаті України з легкої атлетики

Аліна Мельник з Львівщини – бронзова призерка етапу Кубку світу з художньої гімнастики

Wednesday June 12th,
2024

Спортсмен зі Львівщини став віцечемпіоном Європи зі стрибків у висоту

Friday May 31st, 2024

Червоноградка Аліна Лістунова посіла 6 місце на міжнародному турнірі з легкої атлетики