Несанкціоноване сміттєзвалище на околиці Львова мусять ліквідувати до кінця серпня

logo
206174_nesankcionovane_smittezvaliwe_na_okolici_.jpeg


Згодом доїзд до місця його розташування на вулиці Північній обмежать шлагбаумом.

Таке рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради, – повідомляє кореспондент Варіантів.

Виконавчий комітет підтримав заборону функціонування майданчика для перевантаження та брикетування твердих побутових відходів на вул. Північній, 1. Львівському комунальному підприємству “Муніципальна варта” доручилизабезпечити здійснення комплексних заходів, спрямованих на припинення такої діяльності.Також юридичному департаменту Львівської міської ради звернеться до суду з позовом про звільнення самовільно захопленої земельної ділянки на вул. Північній, 1.

Виконавчий комітет вирішив, що до 31 серпня діяльність по перевантаженню сміття тут мусить бути припиненою, а також все сміття мусять вивезти і зробити рекультивацію землі. А з 1 вересня тут встановлять шлагбаум, за це відповідатиме також “Муніципальна варта”.

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що через пункт перевантаження сміття на вулиці Північній є ризик для нормальних зльоту і посадки літаків,що неодноразово мали зіткнення з птахами. Так, 24 липня з технічних причин скасували авірейси до Єгипту: в Хургаду, Шарм-ель-Шейх.

Зазначимо, ще у серпні 2017 року перевізник “АВЕ-Львів” визнав свою неспроможність у повноцінному вивозі сміття зі Львова. Відтак Львівська ОДА запропонувала компанії відмовитися від обслуговування частини сміттєвих майданчиків та передати їх іншим перевізникам.

Зазначимо, про неспроможність “АВЕ-Львів” вчасно вивозити відходи з міста в ОДА заговорили наприкінці липня.

Однак у березні цього року ця фірма виграла конкурс на вивезення сміття із частини Франківського району Львова.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.


А поділитися?Вам має сподобатись...