Павло Табаков, Оксана Муха і Славко Нудик озвучили український мультфільм

logoЛьвівські співаки Павло Табаков, Оксана Муха і Славко Нудик із «Піккардійської терції» озвучили мультфільм «Різдвяна казка», який створили у Львові.

Серія українських мультфільмів «Різдвяна казка» уже третій рік перед святами створює львівський продакшн «Арт-Відео». У світ уже вийшли мультики про Святого Миколая та Святвечір, де герої заговорили голосами львівських співаків. А цього року та ж команда творить серію про Водохреща.

«Так подивитися в інтернет, на телебачення, дуже в нас багато популяризують Хелловін, Санту Клауса, Дєда Мороза. Діти ростуть на тому, але ми ― українці, наші традиції мають тисячі років і ми хочемо популяризувати рідне по-сучасному», ― розповів сценарист мультфільму Тарас Микитчак.

Цю серію озвучила та ж співоча трійця. Чортова бабця у стрічці заговорить голосом піккардійця Славка Нудика.

«То така істерична бабця буде. Я у ролі чортової бабці перший раз. Так що, якщо ще треба буде комусь роль чортової бабці озвучити, то кличте мене. Кажуть люди, ніби непогано вийшло», ― жартує Славко Нудик.

А от співак Павло Табаков став голосом молодшої генерації із пекла ― чортика. Тим часом артистка Оксана Муха втілила образ ангела. 

«Мені це подобається, я кайфую від того, що можу долучитися до якоїсь творчості для дітей. Це ж наше майбутнє», ― зізнався Павло Табаков.

«Дуже радію, бо завдяки тому, що я взяла участь у записуванні звуковому, мій син Данило зацікавився українським мультиком. Ми ж знаємо, нас все більше тягне туди, на ті диснеївські справи. Сину було теж дуже цікаво, як це відбувається. І я третій рік тішуся і сподіваюся, що воно не припиниться, сподіваюся, що наступного року буде знов якийсь цікавий мультик», ― додала Оксана Муха.

«Різдвяна казка» буде у вільному доступі для перегляду в інтернеті.