У Львові відбувся ярмарок соціальних підприємств

logo


Сьогодні, 15 жовтня, на площі Музейній, поблизу Домініканського собору, вперше у Львові відбувся ярмарок соціальних підприємств. Понад десять соціальних підприємств Львівської міської територіальної громади представили львів’янам та гостямміста свою продукцію. Організатор ярмарку перший в Україні Західноукраїнський кластер соціальних підприємств.

«Такий ярмарок відбувся вперше, та вже з понеділка будемо планувати наступний. Ярмарок покликаний масштабувати соціальне підприємництво у Львівській міській територіальній громаді та спонукати людей відкривати соціальні підприємства.

Приємно, що незважаючи на дощ, його відвідали багато львівʼян та гостей міста», – розповіла Анна Чуба, заступниця керівника Центру підтримкипідприємництва Львівської міської ради.

На першому ярмарку соціальних підприємств був чай, вироби ручної роботи: різні брошки, прикраси, ляльки, малюнки та пазли. Від шкільних соцпідприємств були вітражі та мікрозелень. Діти з ментальними порушеннями продавали печиво власного виробництва.

Також на ярмарку були жінки, якими опікуються «ВОНА хаб» та фонд «Горіховий дім». Вони представили продукцію власного виробництва.

«Наша основна мета – знайомство мешканців та відвідувачів зсоціальними підприємствами, їхньою діяльністю, виробами та продукцією для популяризації їхньої роботи і також для популяризації власне соціального підприємництва як у Львові, так і в Україні загалом. Це сьогодні велика місія, яку ми всі повинні підтримувати», – розповів Роман Міневич, в.о. керівника Західноукраїнського кластеру соціальних підприємств.

Читати далі

Monday October 16th,2023

До Хирова, що на Львівщині, планують запустити залізничні маршрути із двох польських міст

Monday October 16th, 2023

У середу Дрогобич частково буде без води

Monday October 16th, 2023

Громаді у Брюховичах повернуть земельну ділянку з озером

Monday October 16th, 2023

В Пустомитах згорів вантажний автомобіль

Monday October 16th, 2023

В Наварії згорів автомобіль

Sunday October 15th, 2023

Завтра синоптики попереджають про сильний вітер на території Львівщини

Sunday October 15th, 2023

У Львові рятувальники надали доступ до квартири, в якій проживала 74-річна жінка та потребувала медичної допомоги

Sunday October 15th, 2023

В Пасіках-Зубрицьких рятувальники вивільнили травмованого водія з деформованого авто

Friday October 13th, 2023

На завтра на території Львівщини синоптики прогнозують сильні пориви вітру

Friday October 13th, 2023

На Стрийщині внаслідок наїзду автомобіля загинув пішохід