Золочівський бізнесмен пояснив, чому вдарив в обличчя юристку міськради

logo


У понеділок, 4 листопада, у Золочеві на Львівщині місцевий бізнесмен Ігор Бартків вдарив кулаком в обличчя юристку міської ради Христину Піддубну. Жінку госпіталізували з високим тиском до лікарні. Інцидент трапився під час чергової перевірки незаконної забудови, яку вже понад чотири роки веде підприємець. Натомість, Ігор Бартків має інше бачення конфлікту з посадовицею міськради.

«Я захищався. Може я її і штовхнув, не можу сказати. Але єдине, що можу сказати, що у працівників Золочівської міськради є відео, як це все було, але вони його чомусь не показують. Вони говорять, що я її побив. Я не побив її, я, можливо, відштовхнувся від неї. Чому? Щоб вона мене не подряпала», — пояснює свої дії Ігор Бартків, місцевий підприємець.

А далі додає: «Я можу вибачитися перед нею, але тільки після того, як вона вибачиться переді мною за те, що почала виривати в мене телефон».

Під час інциденту посадовиця міськради намагалася викликати поліцейських, щоб зафіксувати ремонтні роботи. Через це бізнесмен і розпочав конфлікт із жінкою, після якого її госпіталізували.

«До нас підійшов громадянин Бартків Ігор Михайлович, почав вести себе зухвало, нахабно. Він у лице знімав своїм телефоном. Просто в лице оцей телефон пхав мені. Я, щоб від нього відвернутися, рукою відсторонила цей телефон. Тоді в той момент він вдарив мене кулаком в обличчя», — згадує ті події Христина Піддубна, юристка Золочівської міськради.

У лікарні жінка провела декілька годин, за її станом стежили медики.

«Була забійна рана верхньої губи, гіпертонічний криз, тиск був підвищений і психоемоційний стрес. Знімалося психоемоційне збудження, надали допомогу. Пацієнтка госпіталізації в стаціонарне відділення не потребує», — розповіла заступниця головного лікаря Золочівської районної лікарні Тетяна Кубішин.

Це вже не перший конфлікт з Ігорем Бартківим. Ще чотири роки тому він почав будівництво на центральній площі у Золочеві. З того часу мерія позивається з ним. У березні 2018 року суд заборонив будову. Однак Бартківа це не зупинило. Тоді міський голова разом із однодумцями намагався власноруч знести самобуд.

«Ми зупинили активні будівельні роботи в новозбудованій частині. Вони заморожені, тому що ми з молотками стали і не дали добудувати, але вони всередині продовжують роботи. Діє об’єкт. Об’єкт, який не зданий в експлуатацію, а завтра тут може бути якась біда. Розумієте, ніхто на це не зважає», — каже міський голова Золочева Ігор Гриньків.

На виклик працівників міськради приїхала поліція. Правоохоронці зафіксували дії будівельників, які, попри судову заборону, продовжують роботи. А поки поліцейські конфісковують інструменти, ремонтники ховаються у будівлі.

«У нас внесено відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 125. На даний час призначена судово-медична експертиза Христині Піддубній; ну і тривають слідчі дії для встановлення всіх причин, чому ця подія трапилася», — розповідає про дії правоохоронців старший слідчий Золочівського відділу поліції Микола Яремчук.

Міський голова Золочева Ігор Гриньків заявив, що наполягатиме на розслідуванні цього конфлікту. А також повторно звернеться до поліції, прокуратури та ДАБІ, щоб вони зупинили будівництво.