Чотири райони Львівщини будуть у «червоній» зоні з 9 листопада

logo


МІСТО

Решта районів – у «помаранчевій» зоні


Фото: Слідство.Інфо

Сьогодні, 6 листопада, відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. З 00 годин 00 хвилин 9 листопада (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

За новим епідемічним зонуванням у «червону» зону потрапили Миколаївський, Перемишлянський, Пустомитівський та Сокальський райони Львівської області.

Решта адміністративно-територіальних одиниць увійшли до «помаранчевої» зони.

Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.

Нагадаємо, до 9 листопада в області зберігається таке зонування: у «червоній» зоні – Сокальський та Пустомитівський райони Львівської області.

У «помаранчевій» зоні: міста Львів, Борислав, Дрогобич, Моршин, Новий Розділ, Самбір, Стрий, Трускавець та Червоноград. А також Бродівський, Буський, Городоцький, Дрогобицький, Жидачівський, Жовківський, Золочівський, Кам’янка-Бузький, Миколаївський, Мостиський, Перемишлянський,  Радехівський, Самбірський, Сколівський, Старосамбірський, Стрийський, Турківський та Яворівський райони Львівської області.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.