Відоме селище на Львівщині відмовилось від безкоштовного концерту українських зірок

logo


Щорічний фестиваль до Дня Славського кардинально змінив формат.

Славська ОТГ змінила формат святкування дня селища Славське, відмовившись від концерту відомих українських виконавців, який з 2010 року влаштовувало радіо «Львівська хвиля». Цей концерт щороку проводився у третю суботу липня.

Читайте також

Славське: як змінюється сьогодні колишня гірськолижна столиця України

Як повідомив на сторінці у Facebook засновник фестивалю, музичний директор та радіоведучий «Львівської хвилі» Андрій Великий, у 2018 році святкування «Дня Славська» мало відбутись 14 липня, проте організаторам раптово повідомили, що цьогоріч традиційного концерту від «Львівської хвилі» у селищі не буде, пише – ZAXID.NET.

У коментарі ZAXID.NET Андрій Великий уточнив, що у концерті уже погодилась безкоштовно взяти участь низка відомих виконавців: «Антитіла», Ivan Navi, Марія Яремчук, Наталка Карпа, Tayanna, KADNAY та інші. Домовленість із ними організаторам фестивалю довелось скасувати.

Начальниця відділу туризму і комунікації Славської ОТГ Ольга Безушко розповіла ZAXID.NET, що святкування дня селища Славська у 2018 році цього року відбуватиметься більш спокійно: на свято запрошуватимуть народні колективи, звучатиме етномузика. Також зміниться дата проведення святкування, проте поки що з нею в ОТГ не визначилися.

«Будемо робити наголос на місцевий колорит, традиції і колективи, які дозволять їх оживити. Також під час фестивалю будуть задіяні різні локації: спортивні, культурні та творчі. Також ми розбавимо колорит естрадними представниками, але їх не буде так багато, як залучала «Львівська хвиля», – розповіла Ольга Безушко.

Вона додала, що селище під час святкувань планує співпрацювати з «Львівською хвилею» у форматі реклами та промоції.

Зазначимо, що фестиваль «День Славська» започаткували радіоведучий «Львівської хвилі» Андрій Великий та фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя у 2010 році. Його проводили щорічно, за винятком 2014-2016 років, у третю суботу липня. Головною метою фестивалю було привернення уваги до стану доріг Славського напрямку, тому на афішах фесту спочатку і зображали дороги. Після ремонту дороги Львів-Славське у 2016 році фестиваль став традиційним святом, куди з’їжджалися туристи зі всієї області. Зокрема, у 2017 році «День Славська» зібрав, за словами Андрія Великого, більше 25 тисяч гостей.